Bistro Pado

Witamy na stronie Bistro Pado.

Nasz lokal znajduje się na terenie Gdynia Container Terminal przy ul. Energetyków 5. Zapraszamy od pon. do pt w godzinach 8-20 oraz w soboty od 9 do 17 na śniadania, zestawy obiadowe, dietetyczne sałatki, pożywne zupy, pizzę prosto z pieca oraz domowe pierogi. Wszystkie dania przygotowujemy na miejscu, wyłącznie ze świeżych produktów. Od pon do pt oferujemy zestaw dnia (zupa + drugie danie) w promocyjnej cenie 14,50zł.

Dostarczamy również dania pod wskazany adres po wcześniejszym zamówieniu telefonicznym.Menu znajdziesz tutaj. Zapraszamy.

Oprócz zamówień indywidualnych Załoga Bistro Pado, korzystając z wieloletniego doświadczenia, przygotowuje różnego rodzaju usługi cateringowe, posiłki profilaktyczne, posiłki dla szkół i przedszkoli, imprezy plenerowe oraz wyżywienie dla grup wycieczkowych. Nasi Kucharze zadbają o jakość i smak przygotowywanych potraw w przystępnych cenach. Ponieważ każdą ofertę przygotowujemy indywidualnie, dopasowując się do oczekiwań zamawiającego prosimy przesłać zapytanie kontakt@bistro-pado.pl

Jeżeli potrzebujesz wypożyczyć sprzęt gastronomiczny w Bistro Pado jest również taka możliwość.

Sprawdź naszą ofertę tutaj


ZAMÓW

Zadzwoń i zamów
58 785 54 22 518 103 033
możesz także zamówić online
design&code: LemonArt.pl